Ocenění

Diplom soutěže Zlatý erb o nejlepší stránku města

Zlatý erb 2007 soutěž o nejlepší webové stránky města. Web města Slaný se umístil na 2. místě krajského kola Středočeského kraje, a tak jen o vlásek přišel o postup do celorepublikového hodnocení.

Stránky jsou hodnoceny odbornou porotou z několika hledisek. Např. přístupnost, přehlednost, funkčnost a použitelnost, vzhled, zákonemm stanovené požadavky, atd.

Musím vyjádřit poděkování Janě Salabové z MěÚ Slaný, která se stará o bohatý informační obsah stránek.

Realizované projekty

Internetový informační systém Královského města Slaný

Internetový informační systém Královského města Slaný. Prezentace s cca 500 články. Vlastní administrační rozhraní s online WYSIWYG editorem textů. Online správce úřední desky s možností vyvěšování souborů. Web získal ocenění Zlatý erb 2007.
http://www.mestoslany.cz

PAU

Přátelé angažovaného učení, občanské sdružení. Web běžící na redakčním systému WordPress pro snadnou správu obsahu webu s přístupem pro více uživatelů. Ke stránkám je připojeno i diskusní fórum běžící přes populární PhpBB fórum.
http://www.pau.cz

Auto Pejšek

Auto Pejšek, opravy hlav motorů. Byl kladen vysoký důraz na jednoduchost, stručnost a přehlednost stránek. Jedná se o nízkorozpočtové stránky, které stručně informují o existenci a nabídce firmy.
http://www.autopejsek.cz

Slánský festival amatérského filmu

SLAN-FEST 2007, Slánský festival amatérského filmu. Jednoduché, nízkorozpočtové stránky o pořádané akci. Obsahují elektronickou přihláškou pro účastníky a knihu návštěv pro zjišťování zpětné vazby od návštěvníků a dotazů pro organizátory.
http://slanfest.patrox.cz/2007/

Nemocnice Slaný

Nemocnice Slaný. Klasická webová prezentace, kde je kladen vysoký důraz na přístupnost, protože obzvláště u nemocnice je důležité, aby stránky mohl číst jakkoli omezený nebo handicapovaný uživatel.
http://www.nemocniceslany.cz

SIPAU

Projekt Spolupráce a inspirace občanského sdružení Přátelé angažovaného učení. Velice jednoduchá prezentace projektu pořádaného v rámci Evropského sociálního fondu, státního rozpočtu České republiky a rozpočtu hl.m. Prahy. Účelem je poskytování aktuálních informací o projektu.
http://www.sipau.cz

Slánský festival amatérského filmu

SLAN-FEST 2006, Slánský festival amatérského filmu. Jednoduché, nízkorozpočtové stránky o pořádané akci. Obsahují elektronickou přihláškou pro účastníky a knihu návštěv pro zjišťování zpětné vazby od návštěvníků a dotazů pro organizátory.
http://slanfest.patrox.cz/2006/

Podrobněji o webdesignu

Logotypy

Logo Jaroslav Cvrček – Acheta.com

Jarda Cvrček – Acheta.com, logo představuje stylizovaného cvrčka/kobylku. Na levé straně malý oblouk představuje hlavičku. Pravý delší oblouk znázorňuje tělo, které je kříženo dominantní odrazovou nohou. Acheta znamená latinsky cvrček.

Logo Nemocnice Slaný

Nemocnice Slaný, logo znázorňuje čáru na přístroji sledující puls srdce. Vyjadřuje život, dynamiku a vytrvalost. Je moderním symbolem dnešního technického světa. Naznačuje otevřenost vůči novým technologickým a lékařským objevům.

Logo projektu Spolupráce a inspirace

Logo pro EU projekt Spolupráce a inspirace, realizovaný občanským sdružením Přátelé angažovaného učení. Čtverečky představují stylizované dílky puzzle, které do sebe zapadají – spolupracují. Aby se mohly připojit i další dílky, musejí se navzájem inspirovat, formovat a hledat řešení. Toto provedení loga je uzpůsobeno možnosti vyměnit slova „spolupráce, inspirace“ za libovolná jiná na vytvoření loga pro různé akce konané v rámci projektu.

Podrobněji o logotypech

 
Copyright © 2006 Jaroslav Cvrček - Acheta.com, prohlášení o přístupnosti